Mistrovství ČR Mládeže v ZKO Vendryně 16-17.8.2008
Dne 16-17.8.2008 se konalo
Mistrovstvi Mládeže ČR
v ZKO Vendryně
Rozhodčí: p. Tujik , p. Havránek a p. Vychodil
Figuranti: p.Konečný a p. Meszároš
POHÁRY - CENY
Katehorie ZVV2 ...
Umíštění |
Psovod |
Pes |
|
Stopa |
Poslušnost |
Obrana |
Celkem |
1. |
Horáková Petra |
Bárt Stříbrný permoník / BO |
|
97 |
88 |
90 |
275 |
2. |
Šimonová Veronika |
Rexa / NO |
|
90 |
93 |
91 |
274 |
3. |
Petrusová Jana |
Brix Tigra Czech / BOM |
|
100 |
75 |
90 |
265 |
4. |
Vítečková Nikola |
Tesák / NO |
|
89 |
88 |
67 |
244 |
5. |
Jaroš Martin |
Bak bez PP / NO |
|
83 |
77 |
83 |
243 |
6. |
Čeplová Jana |
Iman de Alphaville Bohemia / BOM |
|
81 |
88 |
74 |
243 |
7. |
Petrus Libor |
Brit z Oplovny / NO |
|
76 |
78 |
78 |
232 |
8. |
Prokešová Pavla |
Hasan Sinensis Bohemia / NO |
|
85 |
59 |
63 |
207 |
Kategorie IPO2 ...
Umístění | Psovod | Pes | Stopa | Poslušnost | Obrana | Celkem | |
1. | Koutný Miroslav | Era ze Zdenkovo Dvora / NO | 100 | 92 | 91 | 283 | |
2. | Susková Eliška | Gino z Třešňáku / NO | 98 | 89 | 92 | 279 | |
3. | Kristová Karolína | Hexa Waji / NO | 84 | 97 | 94 | 275 | |
4. | Fialová Andrea | Bára z Oplovny / NO | 86 | 92 | 87 | 265 | |
5. | Martínková Monika | Fox ze Stříbrného Kamene / NO | 97 | 83 | 83 | 263 | |
6. | Holomek Martin | Dix Salli Bohemia / NO | 87 | 86 | 88 | 261 | |
7. | Filip Vojtěch | Odin z Klemova Dvora / NO | 86 | 81 | 88 | 255 | |
8. | Filipová Kateřina | Dita z Neiberku / NO | 83 | 81 | 88 | 252 | |
9. | Benčová Andrea | Pascca Jipo-Me / NO | 80 | 90 | 81 | 251 | |
10. | Čeplová Monika | Gina Orechová cesta / BOM | 91 | 85 | 75 | 251 | |
11. | Husák Denis | Blesk Janchov / BOM | 81 | 84 | 82 | 247 | |
12. | Poláková Ivona | Brok Suché Lazce / NO | 83 | 84 | 79 | 246 | |
13. | Suchardová Lucie | Ibbo Mineo / NO | 98 | 83 | 65 | 246 | |
14. | Bubnová Jana | Aron z Kacinberka / NO | 97 | 63 | 81 | 241 | |
15. | Erhartová Šárka | Gedžidka Štíhlouš / NO | 62 | 86 | 90 | 238 | |
16. | Konvičný Jan | Coddy od Natálky / NO | 78 | 82 | 76 | 236 | |
17. | Kavan Tomáš | Chita Stříbrné Doly / NO | 86 | 70 | 76 | 232 | |
18. | Ševčík Martin | Jeff Malidaj / BOM | 75 | 84 | 0 | 159 | |
19. | Petrus Jiří | Agi Irfis / NO | 80 | 73 | 0 | 153 |
Nejlepší stopa - Koutný Miroslav - Era ze Zdenkova Dvora - 100 bodů
Celkový Vítěz - Koutný Miroslav - Era ze Zdenkova Dvora
Nejlepší poslušnost - Karolína Kristova - Hexa Waji -97 bodů
Nejlepší obranu - Karolína Kristova - Hexa Waji - 94 bodů
Čestna cena - Karolína Kristova - Hexa Waji
Kategorie IPO3 ...
umístění | psovod | pes | stopa | poslušnost | obrana | celkem | |
1. | Nešpor Jan Karel | Krone De Alphaville Bohemia / BOM | 99 | 98 | 88 | 285 | |
2. | Plívová Romana | Alwin Dumitor / BOM | 85 | 93 | 83 | 261 | |
3. | Svitáková Lenka | Brix Tigra Czech / BOM | 87 | 91 | 80 | 258 | |
4. | Novotná Dagmar | Simir Di Casa Balastrieri / NO | 70 | 66 | 88 | 224 | |
5. | Ptáčníková Michaela | Juky Naspo / NO | 23 | 84 | 80 | 187 | |
6. | Králík Tomáš | Rema z Daskonu / NO | 19 | 68 | 87 | 174 |
Soutěž družstev (krajů)
Umístění | Kraj | Psovodi | Body | Celkem |
1. | Ústecký | Koutný / Kristová / Filip | 283 / 275 / 255 | 813 |
2. | Liberecký | Susková / Šimonová / Husák | 279 / 274 / 247 | 800 |
3. | Moravskoslezský | Fialová / Martínková / Čeplová | 265 / 263 / 251 | 779 |
4. | Středočeský | Petrusová / Filipová / Benčová | 265 / 252 / 251 | 768 |
5. | Praha | Horáková / Jaroš / Konvičný | 275 / 243 / 236 | 754 |
6. | Pardubický | Holomek / Bubnová | 261 / 241 | 502 |